Branitelj Manchester Cityja svladao je Bournemouth s 3: 1 u gostima

Gosti Manchester Citya na Dean Court Stadionu protiv Bouemouth-a, otvaranje 15 minuta samo Zinchenko lijevim križem, De Bruyne pucao je sredinom lopte, noseći Manchester City Nogometni Dresovi Hrvatska Agüero lako gurati gol ispred vrata, Manchester City 1-0 , U 43. minuti dva Silva zaigrala su u prednjem dijelu terena. Sterling je pratio loptu i postigao pogodak. Gol je postignut u tri uzastopna kruga. Prednost Manchester Cityja produžena je na 2-0. U vremenu zaustavljanja poluvremena, Bouemouthov tinejdžer Harry Wilson izveo je slobodni udarac i postigao super svjetski val da probije koer. Bouemouth je jurio 1-2. U drugom poluvremenu, u 64. minuti, David Silva probio se kroz ograničeno područje i stvorio priliku za Agüero, noseći Manchester City br. 10 Dres Manchester City Agüero lako je postigao pogodak, Manchester City je vodio s 3-1. Utakmica je završila Manchester City-om 3: 1.

Ovaj gol ima prekretnicu, a to je 400. pogodak koji je Agüero postigao za klub i reprezentaciju. Među njima 23 tima postigla su neovisni sastav matične momčadi, 101 gol u Atletico Madridu, 235 golova u Manchester Cityju i 41 gol za reprezentaciju Argentine.

dresovimall BLOG...
ما را در سایت dresovimall BLOG دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : FDFASA dresovimall بازدید : 197 تاريخ : يکشنبه 5 آبان 1398 ساعت: 15:56